Biznesmenka trzyma polskie pieniądze

Zobacz, gdzie dostaniesz pożyczkę za 0zł! Darmowe pożyczki w parabankach

Parabanki znają sposoby na zachęcenie potencjalnych klientów do pobrania pożyczki. Jednym z takich sposobów jest umożliwienie klientom zaciągnięcia pożyczki całkiem za darmo, bez ponoszenia absolutnie żadnych kosztów związanych z oprocentowaniem, marżą, prowizją czy innymi dodatkowymi opłatami. Czy jest w tym jakiś kruczek? Tak, tylko jeden – taką pożyczkę w parabanku wziąć można jedynie raz, za kolejne pożyczki płaci się zgodnie z regulaminem danej firmy.

Parabanki i ich polityka finansowa

Co ciekawe, promocja „pierwszej pożyczki za darmo” oferowana jest tylko nowym klientom. Każdy, kto będzie chciał wziąć pożyczkę w danym parabanku, może to zrobić za darmo – ale tylko po raz pierwszy. Klienci stali, którzy zarejestrowali się w serwisie firmy pożyczkowej po wprowadzeniu promocji, nie mogą z niej skorzystać.
Taka polityka finansowa ma jednak sens. Lepiej bowiem poszukiwać nowych klientów i przyzwyczajać ich do swojej firmy, niż finansować klientów stałych, którzy raczej „nie przejdą” do konkurencji.

Które firmy proponują pierwszą darmową pożyczkę?

Wśród parabanków oferujących darmowe pożyczki, znajdują się następujące firmy:

  1. Vivus – www.vivus.pl
  2. Net Credit – www.netcredit.pl
  3. Via SMS – www.viasms.pl
  4. Soho Credit – www.sohocredit.pl
  5. Lendon – www.lendon.pl
  6. Filarum – www.filarum.pl
  7. Kredito24 – www.kredito24.pl
  8. Kyzoo – www.kyzoo.pl
  9. OK Money – www.okmoney.pl

szkolenie na komputerze

Ranking darmowych pożyczek online

Co do zasady, wszystkie parabanki, udzielają darmowych pożyczek na wszystkie możliwe dla siebie okresy pożyczkowania, czyli z reguły od 1 dnia do dni 31. Różnice w tych promocjach dotyczą w szczególności kwoty dostępnej darmowej pożyczki. Poniżej zamieszczamy tabelę rankingową najlepszych promocji udzielanych przez wymienione parabanki.

Najlepsza darmowa pożyczka w parabanku

Miejsce w rankingu
Nazwa firmy
Maksymalna kwota darmowej pożyczki
1.
Kredito24
www.kredito24.pl
3000zł
2.
Vivus
www.vivus.pl
1400zł
3.
Filarum
www.filarum.pl
1000zł
3.
Net Credit
www.netcredit.pl
1000zł
4.
Via SMS
www.viasms.pl
500zł
4.
Soho Credit
www.sohocredit.pl
500zł
4.
Lendon
www.lendon.pl
500zł
4.
Kyzoo
www.kyzoo.pl
500zł
4.
OK Money
www.okmoney.pl
500zł

Obecnie, najlepsze oferty darmowych pożyczek, oferowane są kolejno przez firmy: Kredito24, Vivus, Filarum i Net Credit. Szczególnie, na tle innych ofert, wyróżnia się tutaj oferta Kredito24, która pozwala na pożyczenie całkiem za darmo aż do 3 000 zł. Informacja na głównej stronie firmy nie pokazuje wprost, jaka kwota pożyczki jest dostępna maksymalnie w promocji „darmowa pożyczka”. W przeliczeniach kalkulatora darmowa pożyczka dostępna jest jednak aż do kwoty 3 000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.