Ratkomat

Zobowiązania na raty do 10 000 zł

Właścicielem marki Ratkomat jest spółka Aasa, która od wielu lat świadczy usługi finansowe. To godna zaufania firma kierująca się zasadami przyjaznymi klientom. Proponowane pożyczki na raty sięgają maksymalnie 10 000 zł a okres kredytowania wynosi 6-24 miesięcy. Nie ma możliwości przedłużenia tego terminu, ale wydaje się on wystarczająco długi by uregulować zobowiązanie finansowe bez jakichkolwiek opóźnień. Pożyczki w Ratkomat cechują się niewygórowanymi kosztami. Instytucja ta proponuje także liczne promocje dl swoich klientów.

Przed osoba, która jest zainteresowana otrzymaniem gotówki od firmy stoją następujące wymagania: stały adres zamieszkania na terytorium Polski, wiek od 20 do 80 lat, udokumentowany dochód oraz brak wpisów do rejestru BIG świadczących o niewywiązywaniu się ze spłaty długów. Ratkomat proponuje pożyczki bez jakichkolwiek zabezpieczeń i poręczycieli.

logo ratkomat

przycisk wniosku

Ubieganie się o chwilówki w Ratkomat odbywa się w trzech prostych krokach. Po wyborze kwoty pożyczki oraz liczby rat potrzebnych na jej spłatę należy wypełnić wniosek o pożyczkę. Decyzja o jej udzieleniu zostaje podjęta jeszcze tego samego dnia. Umowa ramowa pożyczki zostania przesłana do klienta kurierem i w jego obecności musi ją podpisać a następnie odesłać na koszt firmy.

Pożyczki na raty w Ratkomat

  • kwoty pożyczek wynoszą od 1 000 do 10 000 zł
  • pierwsza pożyczka może dochodzić do 10 000 zł
  • okres kredytowania to 6-24 miesięcy
  • RRSO = 78,41% dla pożyczki w kwocie 10 000 zł na 24 miesiące
  • udokumentowany dochód
  • weryfikacja wnioskodawców w bazach BIG InfoMonitor, ERIF BIG, KRD i BIK

Każdy klient ma prawo odstąpić od umowy pożyczki w ciągu 14 dni od momentu jej zawarcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.