Kobiety siedzą w kręgu i stykają się dłońmi

Nowa pożyczka z prowizją 0% od PEKAO

Bank PEKAO czyli Polska Kasa Opieki to jeden z starszych banków komercyjnych w Polsce. Założono go jeszcze przed II wojną światową już jako spółka akcyjna. Od tamtej pory korzystało z jego usług wiele milionów klientów, obecnie liczba ta liczy 5 milionów (2018). Ponadto jest jedyną instytucją finansową w Polsce, której zaufało najwięcej przedsiębiorców. Bowiem co druga firma w Polsce współpracuje z PEKAO. Z ciekawostek należy dodać, że był pierwszym bankiem, który wprowadził na rynek kartę kredytową oraz uruchomił własny bankomat. W tym roku został uznany za najlepszy bank inwestycyjny w Polsce a poza tym uzyskał nagrodę najlepszego pracodawcy w naszym kraju.

Oferuje kredyty i pożyczki gotówkowe zarówno dla stałych jak i nowych klientów indywidualnych. Wśród promowanych produktów znajdują się między innymi:

  • pożyczka ekspresowa – do 200 000 zł na maksymalnie 96 miesięcy z RRSO = 12,81% z możliwością połączenia wielu zobowiązań finansowych i spłaty jednej raty miesięcznie;
  • pożyczka przekorzystna na dowód osobisty

Nowa pożyczka z prowizją 0% od PEKAO

Przycisk startPożyczka ta adresowana jest do klientów, którzy korzystają z usług banku PEKAO po raz pierwszy. Zatem nie dysponują kontem oraz wcześniej nie zaciągali kredytów w żadnym z oddziałów banku. Są to pieniądze na start z prowizją równą 0 zł. Maksymalna kwota zobowiązania finansowego może sięgać 4 000 zł a okres kredytowania dochodzi do 36 miesięcy. Oprocentowanie zmienne pożyczki wynosi 5,8% zaś Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 5,95%. By ubiegać się o pożyczkę nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, jedynie oświadczenie. Polega to na tym, że wnioskodawca w formularzu rejestracyjnym wpisuje dane na temat wysokości i źródła zarobków oraz potwierdza, że wszelkie zamieszczone informacje są prawdziwe.

Przykładowy koszt pożyczki z prowizją 0%:
Przy założeniu, że kwota pożyczki wynosi 2 000 zł a okres kredytowania to 18 miesięcy, całkowita suma do zwrot będzie równa 2093,10 zł. Prowizja wynosi 0 zł, odsetki zaś 93,10 zł.

Najważniejsze informacje dotyczące pożyczki przekorzystnej w PEKAO SA
  • maksymalna kwota pożyczki to 4 000 zł
  • okres kredytowania sięga 36 miesięcy
  • RRSO = 5,95% dla reprezentatywnego przykładu
  • bez zaświadczeń o dochodach
  • ostateczna kwota pożyczki zależy od zdolności kredytowej klienta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.