Minipożyczka

Minipożyczka i oferta chwilówek za darmo

Minipożyczka jest produktem spółki Primus Finance z siedzibą w Warszawie i kapitałem zakładowym w wysokości 200 000 zł (dane na rok 2018). Proponuje swoim potencjalnym klientom pożyczki pozabankowe w wysokości od 500 do 5 000 zł na 7-30 dni. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa a jej maksymalna wielkość to 2 000 zł (RRSO =0%), przy czym ostatecznie zależy od zdolności kredytowej wnioskdoawcy. O najwyższą kwotę zobowiązania mogą ubiegać się jedynie stali klienci firmy. Minipożyczka jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pozabankowych.

By wnioskować o pożyczki internetowe w Minipożyczka należy być obywatelem RP, na stałe mieszkającym na terytorium kraju, mieć od 18 do 75 lat oraz nie posiadać zaległych niespłaconych należności wobec firmy i negatywnych wpisów w bazie dłużników. Osoby ubiegające się o chwilówki muszą być właścicielami konta bankowego (SKOKI nie są akceptowane). Minipożyczka udziela chwilówek na dowód, bez zaświadczeń o dochodach.

logo minipożyczka

przycisk wniosku

Po wybraniu kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania należy wypełnić formularz rejestracyjny. Zawarte w nim informacje dotyczące pożyczkobiorcy będą oceniane i na ich podstawie wydana zostanie decyzja o udzieleniu zobowiązania. Potwierdzeniem danych osobowych jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego lub tzw. przeprowadzenie szybkiej identyfikacji, która jest bezpłatna.

Najważniejsze informacje dotyczące chwilówek w Minipożyczka

  • kwoty pożyczki wynoszą od 500 do 5 000 zł
  • pierwsza pożyczka jest darmowa i sięga 2 000 zł
  • okres kredytowania wynosi 7-30 dni
  • RRSO = 1969,4% dla pożyczki w kwocie 5 000 zł na 30 dni
  • możliwość uregulowania pożyczki przed wyznaczonym terminem
  • weryfikacja wnioskodawców w bazach BIG InfoMonitor, ERIF BIG, KRD i BIK

Każdy klient ma prawo odstąpić od umowy pożyczki w ciągu 14 dni od momentu jej zawarcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.